برد یخچال جنرال الکتریک
به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 9 میانگین: 4.7]

ارور Hrs در يخچال سايد باي سايد جنرال الكتريك چيست؟(علت خاموش شدن و كار نكردن يخچال و روشن شدن چراغ hrs در يخچال سايد باي سايد جنرال الكتريك چيست؟)

همانطور كه اطلاع داريد يخچال فريزر شامل قطعات مختلفي ميباشد و خرابي در هر قطعه موجب اختلال در روند كار يخچال و فريزر ميشود.
عيب يابي از اركان اصلي در تعمير يخچال فريزر و يا تعمير سايد باي سايد ميباشد از اين رو برخي از ايرادهاي متعارف در يخچال فريزرها توسط كلمه ويا اعدادي بر روي نمايشگرهاي دستگاه نمايش داده ميشود.
عمده ترين اروري كه در يخچال فريزر جنرال الكتريك مشاهده ميشود ارور Hrs ميباشد كه در اين حالت دستگاه به طور كلي خاموش شده و ارور Hrs بر روي نمايشگر چشمك ميزند(فقط لامپهاي قسمت يخچال و فريزر روشن ميباشد و گاهي هم صداي تيك تيك از قسمت پشت دستگاه به گوش ميرسد).
ارور Hrs خرابي در قسمت فرماندهي (برد پاور) ويا خرابي در فن اواپراتور را هشدار ميدهد.

گاهي يكي از اين ٢ قطعه مشكل دارد و گاهي هم هر ٢ قطعه همزمان دچار مشكل شده اند كه قابل تعمير و يا تعويض ميباشند.
نوسانات برق يه طور مستقيم بر روي برد الكترونيكي سايد باي سايد جنرال الكتريك و ساير قسمتهاي الكترونيكي تاثير ميگذارد.
توصيه ميشود جهت جلوگيري از تاثير منفي نوسان برق و افزايش طول عمر يخچال فريزر جنرال الكتريك خود از محافظ يخچال ويا ترانس تقويت ولتاژ استفاده نماييد.
در هنگام مشاهده هرگونه ارور و ايرادي در يخچال فريزر و يا سايد باي سايد جنرال الكتريك خود با تعمير گاه مجاز يخچال جنرال الكتريك تماس حاصل فرماييد تا تكنسين هاي مجاز يخچال جنرال الكتريك در سريعترين زمان ممكن در محل شما حاضر شده و ايراد دستگاه شما را برطرف نمايند.

 
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =