به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

8دستگاه اون مایکروویو(Oven Microwave) برتر به انتخاب سایت آمازون :

داشتن مایکروویو در خیلی از کشورهای و جوامع امروزه امر بسیار عادی شده و باعث تسریع بخشیدن به آشپزی و گرم کردن غذاها و نوشیدنی ها می شود با صرفه جویی در وقت و مصرف برق و همچنین با بهره گیری از روشهای مختلف پختن مانند بریان کردن (گریل)پختن،رست کردن و … میتواند آشپزی را آسان تر و لذت بخش تر کند.
ما در اینجا به معرفی 8 دستگاه مایکروویو پرفروش در سایت آمازون که جز بهترین مایکروویوها به انتخاب این سایت لیست شده اند خواهیم پرداخت:

1-Samsung 23 L Solo Microwave Oven : این مایکروویو با طراحی بسیار خلاقانه با سه گرمکن همزمان میتواند غذا را به طور مساوی در تمام نقاط گرم یا طبخ کند و تعداد ظروف متنوعی را داخل خودش میتونه جا بده. و همچنین طراحی بسیار زیبایی داره.
2-Morpy Richards 23L Microwave :پیدا کردن این برند شاید در ایران بسیار سخت باشه، این دستگاه با بدنه استیل ضد زنگ و ضد خش طراحی بسیار خوبی داره و میتونه پروسه تمیز کردن دستگاه را بسیار سریعتر بکنه.
3-Whirpool 20 L Convection Microwave Oven:این مایکروویو با بدنه استیل ضد زنگ با حرارت دهی یکنواخت پخت و پز بهتری ارائه میدهد.
4-Samsung 28 L Convection Microwave Oven:با گنجایش 28 لیتر و یک روش آسان کارکردن به خوبی میتوان با این دستگاه آشپزی نمود،این دستگاه بسیار برای خانواد مناسبه و گزینه های آشپزی سریع زیادی داره
5-Godrej 28L Inverter Convection Mircrowave:این دستگاه هندی هم شاید به سختی در ایران یافت بشه یا شاید کاملا نباشه این دستگاه با یک اینورتر بسیار پیشرفته و هوشمند یکی از بهترین یخزدایی ها رو در بین مایکروویو ها انجام میده که شاید 40% سریعتر از سایر برندها باشه وبدنه آن استیل ضد زنگ می باشد.
6-LG 28L Charcoal Convection Microwave Oven :با این دستگاه میتوان از غذای طبخ شده با اشعه لامپ ذغالی بطوری که از داخل غذا ها آبدار و روی آن برشته شده باشد لذت برد
7-Bajaj 17 Solo Microwave Oven:با این مایکروویو باجاج میتوان یک آشپزی کامل و کارآمد رو تجربه کرد این دستگاه 17 لیتر جای داره و برای خانواده های کوچک بسیار خوبه
8- IFB 20L Convection Microwave Oven:شاید این دستگاه هم در بازار ایران کم یاب باشه به این خاطر که ساخته کشور هند هست،این دستگاه طبخ پاستا و برنج و سبزیجات را به خوبی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.