به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 2 میانگین: 3]

چگونه ماشین لباسشویی آرامتری را در هنگام شستشو داشته باشیم:

آیا ماشین لباسشویی شما صدای بسیار زیادی دارد بگونه ای که صدای آن از راکتهای پرتاب موشک بیشتر است ؟
خب صدای نرمالی را درهنگام شستشو از دستگاه های شستشوی لباس انتظار داریم اما هنگامی که صدا زیاد باشه چکار میتوان انجام داد؟
یکی از دلایل اصلی که ماشین لباسشویی صدای زیادی از خودش تولید میکنه اینه که پایه های دستگاه اصطلاحا تراز نیست که باعث میشه دستگاه به بالا پایین بپره و صدای زیادی ایجاد کنه این مشکل را میتوان معمولا با پیچهایی که زیر پایه های دستگاه های ماشین لباسشویی تعبیه شده میتوان برطرف کرد به گونه ای که با شل و سفت کردن پیچها میتوان ارتفاع ماشین لباسشویی را کم و زیاد نمود و نهایتا آن را تراز کرد.
یکی دیگر از مواردی که باعث میشود صدای ماشین لباسشویی در هنگام کار کردن زیاد باشد خالی بودن دستگاه در هنگام کار کردن میباشد به همین منظور بهتر است دستگاه را تا زمانی که کاملا پر نشده روشن نکنید این بدان معنا نیست که ماشین لباسشویی را بیش از حد پر کنید.
استفاده از پدهای ضد لرزش در زیر ماشین لباسشویی به گونه ای که فاصله بین سطح زیرین ماشین لباسشویی و زمین به صفر رسانده شود تا تکانهای ماشین لباسشویی به کمترین حد خود برسد.
جیب های لباسهای خود را قبل از قراردادن به ماشین لباسشویی چک کنید تا وسایلی مانند ساعت،سکه،کلید و کارت اعتباری و … نباشدو همچنین جدا از شستن کتانی در ماشین لباسشویی خودداری کنید .
نکته دیگر در ارتباط با صدای زیاد ماشین لباسشویی امکان ارتباط آن با خرابی ماشین لباسشویی باشد که اگر این صدا غیرعادی باشد حتما این موضوع را با تعمیر کار در میان بگذارید