تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر و تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر و سایر لوازم خانگی فریجیدر

نمایندگی مجاز مرکزی فریجیدر (frigidaire) در تهران ارائه دهنده خدمات تعمیر ساید بای ساید فریجیدر ، تعمیر یخچال فریزر فریجیدر ، تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ، تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر و تعمیر مایکروفر فریجیدر در کلیه نقاط تهران اعم از شمال تهران و جنوب تهران و شرق تهران و غرب تهران دارای نمایندگی بوده و در تمامی ایام هفته و هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی مشتریان محترم می باشد .تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی نوین نماینده رسمی شرکت فریجیدر آمریکا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران بخصوص تعمیر ساید بای ساید فریجیدر و انواع یخچال و فریزر فریجیدر با بهره گیری از نیروی متخصص و حرفه ای آماده ارائه خدمات زیر به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر و تعمیرات یخچال فریزر فریجیدر

نمایندگی مجاز مرکزی فریجیدر خدمات خود را در سطح تهران با استفاده از نیروی مجرب و متعهد تعمیر ساید بای ساید فریجیدر و تعمیر یخچال فریزر فریجیدر را به بهترین شکل انجام میدهد. پس از تماس با مشتری در هر ساعت از شبانه روز با مرکز خدمات ما تعمیرکار به سرعت از یکی از شعب تهران ارسال شده و در محل حاضر میشود و مشکل دستگاه را پس از عیب یابی به سرعت برطرف می کند. کلیه قطعات مصرفی توسط سرویسکاران ما کاملا اصل بوده و کارکرد یخچال فریزر یا ساید بای ساید فریجیدر شما را بهبود می بخشد.

خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه و نمایندگی مجاز فریجیدر عبارت اند از :

  • تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

  • تعمیر یخچال و فریزر فریجیدر

  • تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

  • تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

  • تعمیر مایکروفر فریجیدر

تعمیرات ماشین لباسشوبی و ماشین ظرفشویی با تماس مشتری و ارسال تعمیرکار  در شمال تهران یا جنوب تهران یا غرب تهران و یا مرکز تهران در اسرع وقت صورت می گیرد.

هزینه تعمیر برحسب قطعات مصرفی و میزان زمانبر بودن کار تعیین خواهد شد.