تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی نوین نماینده رسمی خدمات پس از فروش لوازم خانگی جنرال الکتریک از جمله تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک ، تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک ، تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک، تعمیر ماشین ظرفشویی و مایکروفر جنرال الکتریک و سایر لوازم خانگی برند معتبر جنرال الکتریک در تهران به صورت 24 ساعته خدمات خود را ارائه می دهد.

نمایندگی مجاز مرکزی جنرال الکتریک با ارائه خدمات خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشد. کلیه قطعات مصرفی در زمان تعمیر کاملا اصل بوده و تعمیرات توسط تعمیرکار مجاز جنرال الکتریک صورت گرفته و عیوب لوازم خانگی به صورت قطعی برطرف می گردد.

سرعت در ارائه خدمات
تعمیرکاران ماهر و دوره دیده
استفاده از بهترین قطعات
تعمیرات در محل
تشخیص عیب با اولین چکاب
ضمانت کتبی خدمات

خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جنرال الکتریک عبارت اند از :

 • تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

  تعمیرات تمامی مدل های ساید بای ساید جنرال الکتریک

 • تعمیر یخچال و فریزر جنرال الکتریک

  تعمیر و سرویس یخچال فریزر جنرال الکتریک

 • تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

  تعمیرات انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

 • تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

  تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی نوین نماینده رسمی خدمات پس از فروش شرکت جنرال الکتریک در تهران با بهره گیری از نیروی متخصص تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک را به صورت حرفه ای و در اسرع وقت انجام می دهد. تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک و یخچال فریزر و ماشین لیاسشویی و سایر لوازم خانگی با تماس مشتریان محترم با مراکز متعدد نمایندگی شرکت جنرال الکتریک با توجه به منطقه مشتری از یکی از مراکز نمایندگی مجاز مرکزی نوین تعمیرکار در اسرع وقت ارسال شده و در محل مشتریان حاضر میشوند و مشکلات را به سرعت با استفاده از قطعات اصلی تعمیر خواهند کرد.

کمپانی جنرال الکتریک، در سال ۲۰۱۱ در فهرست فرچون ۵۰۰، رتبه ششم از بزرگترین شرکت‌های ایالات متحده آمریکا را به خود اختصاص داد.در حال حاضر، این شرکت، در فهرست فوربز جهانی ۲۰۰۰، در رتبه سوم از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار دارد.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جنرال الکتریک

این شرکت با داشتن متخصصانی با تجربه و چندین سال سابقه با هدف جلب رضایت شما مشتریان عزیز میباشد.قابل توجه مشتریان عزیز تمامی نرخ ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه میباشد.

در صورتی که ساید بای ساید یخچال فریزر و یا هر کدام از لوازم خانگی فعالیت های غیر عادی مانند:صدای اضافی خنک نشدن داخل یخچال فریزر یا ساید بای ساید یا هرگونه فعالیت غیر عادی دیگر فورا با ما تماس بگیرید تا از خرابی بیشتر دستگاه شما جلوگیری شود.وسایلی مانند یخچال فریزر جزو لوازم خانگی ضروری به حساب میروند این نمایندگی با داشتن شعب بسیاری در تهران سعی کرده تا به کارها سرعت بخشیده و هر چه سریع تر به مشتریان خدمت رسانی کند.