به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مونوگرام

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر مونوگرام در تمامی روزهای هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی ضروری در هر خانه می باشد. زیرا یخچال نقش مهمی در تازه و سالم نگه داشتن مواد غذایی و سبزیجات دارد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال باعث می شود. که سیستم های خنک کنندگی یخچال دچار مشکل شود و سرمای داخل یخچال از بین برود. که در این صورت باید هرچه سریع تر تعمیر شود تا مواد غذایی داخل آن فاسد نشود.

نمایندگی نوین ریپیر با بیش از 15سال سابقه سعی دارد در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه کند. نمایندگی نوین با ایجاد شعب در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران سعی دارد رضایت هرچه بیشتر مشتریان را جلب کند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما در اولین بررسی یخچال شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرات در محل و با استفاده از ابزارهای پیشرفته انجام می گیرد.

تکنسین های ما پس از تمام شدن تعمیرات یخچال برگه ضمانت نامه کتبی را تحویل مشتریان می دهند. تا در صورت خراب شدن دوباره قطعات تعمیر شده توسط تعمیرکاران ما بتوانید. تا مدت زمان مشخصی با تحویل برگه ضمانت نامه از خدمات نمایندگی نوین استفاده کنید. تا هزینه مجددی را برای تعمیرات مجدد پرداخت نکنید.

ضمناً قطعات استفاده شده توسط مشتریان نیز کاملا اصل و باکیفیت می باشد. تا قطعات عمر بالایی داشته باشند و در مدت زمان کم قطعات دوباره دچار نقص نشوند. ممکن است مشتریان هزینه بیشتری را در ابتدا پرداخت کنند. اما اختلاف در قیمت ها به دلیل تفاوت کیفیت آنها می باشد.

مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نیز نداشته باشند تمامی هزینه ها نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر خود می توانید با نمایندگی نوین تماس بگیرید.