نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

جنرال الکتریک یک شرکت محبوب آمریکایی می‌باشد که با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و استفاده از مکانیزم‌های پیشرفته موفق به کسب امتیاز جهانی شده است. همین امر سبب شد تا لوازم خانگی شرکت جنرال الکتریک نیز فروش بالایی داشته باشند. با وجود باکیفیت بودن لوازم خانگی این برند اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است دچار مشکلاتی شوند. یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی پرمصرف می‌باشد که در صورت بروز هرگونه ایراد در آن باید فوراً تعمیر شود. نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران همه روزه و در تمامی ایام هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می‌باشد.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تمامی تعمیرکاران و تکنسین‌های این نمایندگی دوره‌های فشرده مخصوص تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را گذرانده‌اند. تعمیرکاران ما خوشبختانه با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک توانسته‌اند رضایت مشتریان زیادی را به دست آورند. تعمیرکاران ما در ابتدا یخچال فریزر یا ساید بای ساید را عیب یابی کرده سپس تمامی تعمیرات را در محل انجام می‌دهند.

تعدادی از مشکلات متداول یخچال جنرال الکتریک

  • فریزر برفک می‌زند ( در مدل‌هایی که مجهز به سیستم دیفراست می‌باشند)
  • ارور hrs بر روی صفحه نمایش یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک
  • یخساز به درستی کار نمی‌کند
  • کف یخچال آب جمع می‌شود و یا از زیر یخچال جنرال الکتریک آب خارج می‌شود
  • چراغ داخل یخچال روشن نمی‌شود
  • مواد غذایی داخل یخچال یخ می‌زند
  • فریزر کار می‌کند اما یخچال به درستی کار نمی‌کند
  • موتور یخچال به صورت دائم کار می‌کند و اتومات نمی‌کند

در صورت بروز هریک از مشکلات بالا و یا ایراد دیگری در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خود می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. پس از اتمام تعمیرات شما می‌توانید برگه ضمانت نامه کتبی نمایندگی نوین ریپیر را دریافت کنید تا در صورت بروز مجدد ایراد تا مدت زمان مشخصی در یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما از خدمات رایگان نمایندگی برخوردار شوید.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک با ایجاد شعب در شرق، شمال، غرب و جنوب تهران امکان اعزام تکسین به محل در کمترین زمان ممکن را برای مشتریان فراهم کرده است. همچنین قطعات مورد استفاده تکنسین‌ها 100% اورجینال می‌باشد. استفاده از قطعات غیر اورجینال سبب می‌شود تا در مدت زمان کمی قطعه مجدداً دچار مشکل شود. علاوه بر آن ممکن است سبب آسیب به قطعات اصلی یخچال نیز شود.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک مرکز تهران:

88452316

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران:

22861174

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک شرق تهران:

77814910

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک غرب تهران:

44376210