به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

لامپ یخچال روشن است اما کار نمیکند

علت آن چیست؟

کار نکردن و خنک نکردن یخچال و فریزر میتواند علت های مختلفی داشته باشد که در اینجا به برخی از دلایل اینکه لامپ یخچال روشن است اما کار نمیکند میپردازیم:

دلایلی که ممکن است باعث ایجاد این موضوع شود:

  • در یخچال فریزهای قدیمی که سیستم دستگاه به صورت مکانیکی میباشد، خاموش و روشن شدن یخچال و فریزر توسط تایمر و ترموستات انجام میشود، در صورتی که یخچال و فریزر کار نمیکند و هیچ صدایی از دستگاه شنیده نمیشود میبایست تایمر یخچال فریز و ترموستات یخچال فریزر توسط تکنسین مجاز یخچال و فریزر مورد بررسی قرار بگیرد.
  • در یخچال فریزر و ساید بای ساید های جدیدتر که سیستم کارکرد دستگاه به صورت الکترونیکی میباشد و عملکرد یخچال و فریزر توسط برد الکترونیکی پاور کنترل میشود.
    در صورتی که چراغ های داخلی یخچال روشن میباشد ولی یخچال و فریزر عملکردی ندارد میبایست سیستم فرماندهی اصلی یخچال یا همان برد الکترونیکی پاور توسط سرویسکار مجاز ساید بای ساید مورد بررسی قرار بگیرد.
  • بروز مشکل در المنت و فن نیز میتواند باعث از کار افتادن یخچال فریزر و ساید بای ساید شود.

 

  • در صورتی که یخچال فریزر و یا ساید بای ساید خود را به تازگی خریداری کرده اید ممکن است یخچال فریزر یا ساید بای ساید به اشتباه روی حالت دمو یا نمایشگاهی برای شما ارسال شده باشد.

در این مطلب به برخی دلایل که لامپ یخچال روشن است اما کار نمیکند پرداختیم.

جهت رفع عیب لوازم خانگی میتوانید با شماره تماس های نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل فرمایید.

درباره ما

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی نوین با بیش از ۱۵ سال سابقه خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب نماید همچنین پس از انجام تعمیرات ضمانت نامه کتبی تعمیرات انجام شده تحویل مشتریان داده میشود.

توجه داشته باشید که تمامی قطعات مورد استفاده قطعاتی مرغوب و مورد تایید تکنسین ها میباشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.