به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

عیب یابی مشکلات ماشین لباسشویی های سامسونگ

مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ

ممکن است هنگام استفاده از ماشین لباسشویی خود به مشکلاتی برخورد کرده باشید که دلیل آن را ندانید و باعث سردرگمی شما شود در اینجا میخواهیم به برخی از مشکلات متداول ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازیم

عیب شماره 1: مشکل در زمان آبگیری ماشین لباسشویی سامسونگ

این مشکل در ماشین لباسشویی سامسونگ را میتوان به 3 دسته تقسیم کرد:

 1. آبگیری را به درستی انجام نمیدهد یا کند است.
 2. آبگیری را را به درستی انجام میدهد اما متوقف نمیشود.
 3. در زمان آبگیری تخلیه آب نیز انجام میشود.

دلایلی که ممکن است باعث بروز چنین مشکلی در ماشین لباسشویی سامسونگ شوند و حتما باید چک شوند عبارتند از:

 • قفل درب ماشین لباسشویی
 • فشار کم آب موجود در شیلنگ آب ماشین لباسشویی
 • تایمر ماشین لباسشویی
 • شیر ورودی آب به لباسشویی
 • سوئیچ فشار لباسشویی

نحوه رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ در صورت بروز چنین مشکلاتی:

در صورتی که در آن به خوبی بسته نشده باشد یا قفل درب آن دارای مشکل باشد فرایند آبگیری آن انجام نمیشود. در صورتی که آب از ماشین لبیاسشویی سر ریز کند ممکن است مشکل از سوئیچ فشار آن باشد زیرا فرمان قطع آب را نمیدهد و مقدار آب درون ماشین لباسشویی بیش از حد معمول آن میشود و ممکن است سر ریز کند. در صورتی که شیر ورودی آب یا شیر برقی آن دچار مشکل شود ممکن است ممکن است باعث نیامدن آب به داخل لباسشویی شود یا حتی باعث عدم توقف ورود آب شود. در اینصورت توصیه میکنیم برای تعویض هر یک از قطعات یا تعمیر ماشین لباسشویی خود با متخصصان ما تماس بگیرید.

عیب شماره 2:روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ

روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ دلایل بسیار زیادی دارد در اینجا به چند مورد از این مشکلات اشاره میکنیم اما در ابتدا از رسیدن برق به ماشن لباسشویی خود اطمینان حاصل فرمایید.

 1. سوئیچ درب ماشین لباسشویی: ماشین لباسشویی های سامسونگ به کونه ای طراحی شده اند که در صورت باز بودن درب آن روشن نمیشود و همچنین در صورتی که این سوئیچ ایراد پیدا کرده باشد و یا خراب شده باشد ممکن است باعث آب نگرفتن ماشن لباسشویی شود.
 2. موتور ماشین لباسشویی: در صورت استفاده مکرر از آن و داغ شدن بیش از حد موتور مدت زمانی لازم است تا موتور خنک شود اما اگر بی دلیل داغ میشود با متخصصان ما تماس فرمائید تا باعث آسیب بیشتر به موتور ماشین لباسشویی نشود.
 3. سوئیچ استارت ماشن لباسشویی: گاهی اوقات ممکن است برق به سوئیچ استارت آن نرسد یا خرابی سوئیچ باعث روشن نشدن آن شود که که باید توسط تکنیسین بررسی شود.

عیب شماره 3: لرزش و تکان زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ

ممکن است فکر کنید که لرزش و تکان ماشین لباسشویی چیزی عادی است و ایرادی برای ماشن لباسشویی به حساب نمی آید اما این باور بسار غلط است زیرا ممکن است ماشین لباسشویی مشکلات زیر را داشته باشد.

رفع عیب: یکی از چیزهایی که باید در ابتدا آن را چک کنیم تراز بودن ماشین لباسشویی است که بسیار مهم است و با پایه ماشین لباسشویی قابل تنظیم است

 1. متعادل نبودن بار لباس ها
 2. مشکلات فنرها و کمک فنر های ماشین لباسشویی: ممکن است در اثر فرسوده شدن یا بار زیاد یا کم این مشکل پیش آید.
 3. ایراد در تسمه ماشین لباسشویی

عیب شماره 4: عدم تخلیه آب از دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مهمترین دلایل برای این مشکل در ماشین لباسشویی سامسونگ میتواند مشکل پمپ تخلیه آب آن باشد و همچنین ممکن است شیلنگ تخلیه یا فیلتر تخلیه آن نیز دچار مشکل شده باشد.

توصیه میکنیم در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما هر یک از این مشکلات یا مشکلاتی دیگر که در اینجا ذکر نشده را داشت با ما تماس حاصل فرمائید تیم ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز میباشد.