به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

نکاتی در ارتباط با شستن ظروف در ماشین ظرفشویی:

۱-آیا قبل از قرار دادن ظروف در ماشین آن را داخل ظرفشویی بشوییم؟

پاسخ:اگر شما از یک مایع ظرفشویی مرغوب و معتبر برای دستگاه ماشین ظرفشویی استفاده می کنید نیازی به شستن ظروف در ظرفشویی نمیباشد اما اگر مایع ظرفشویی مناسبی ندارید بهتر است این کار را انجام دهید. از آنجایی که ما قصد تبلیغات برای برند خاصی را در وبسایت خودمان نداریم نمی‌توانیم به طور انحصاری به بررسی یک کالای خاص در بازار ایران است بپردازیم و از طرفی خیلی از قرصها یا مایع های ظرفشویی موجود در مارکت جهانی در ایران یافت نمیشود اما طی بررسیهای بعمل آمده توسط تیم کارشناسی ما از میان تعداد معدودی برند موجود در بازار ایران بهترین گزینه های موجود Finish  ،  Pril و Cascade  باشد.

۲-بهترین قسمت ماشین ظرفشویی برای قرار دادن لیوان‌ها کجاست ؟

پاسخ:بهترین قسمت برای قرار دادن لیوان ها در بالای هر ماشین ظرفشویی می‌باشد زیرا از فشار اسپری قوی که در قسمت پایین هر دستگاه قرار دارند مصون میماند و در قسمت بالا بهترین نقطه قسمت‌های کنج آن طبقه فوقانی است .

۳-چگونه داخل محفظه ماشین ظرفشویی را پر کنیم؟

پاسخ:غذاهای باقی مانده بر روی ظروف را تا جایی که می‌توانید تمیز کنید این امر باعث میشود که ظروف تمیز تر شسته شوند و دستگاه شما نیز ماندگاری بیشتری داشته باشد و بهتر کار کند،از گزینه و Pre-Wash  Pre-Rinse استفاده نکنید بهتر است .
لیوان،فنجان،کاسه ها را طوریکه سر آنها پایین باشد در طبقه فوقانی قرار دهید ,ظروف پلاستیکی را در طبقه بالا قرار دهید زیرا حرارت آن طبقه کمتر است .

ماشن ظرفشویی