به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 10 میانگین: 3.8]

زير كشوي طبقه ي پايين فريزر آب جمع ميشود، يخ ميزند و مانع حركت كشو ميشود.علت چيست؟

يكي از مشكلات رايج در يخچال فريزر و سايد باي سايد يخ زدن كف فريزر ميباشد كه با بالا امدن سطح يخ بازوبست كشوي پايين فريزر با مشكل مواجه ميشود.
امروزه با پيشرفت علم و فناوري در زمينه ي يخچال و سايد باي سايد طراحي به گونه اي انجام ميشود كه يخچال ها بدون برفك عمل ميكنند يعني برفك توليد شده را توسط المنت به اب تبديل كرده و اين اب ناشي از توليد برفك توسط مجرايي به زير يا پشت يخچال و سايد باي سايد منتقل ميشود.
گاهي در اثر عوامل مختلف از جمله گرفتگي مسير اب،اب ناشي از عمليات ديفراست(برفك اب كردن)در يخچال و سايد باي سايد از مسير خود خارج شده و به كف فريزر ريخته ميشود و در معرض هواي سرد داخل فريزر به يخ تبديل شده و به مرور زمان حجم يخ در زير كشو و كف فريزر افزايش يافته و مانع حركت كشو پايين در قسمت فريزر سايد باي سايد ميشود همچنين مقداري اب از روي يخهاي انباشته شده در كف فريزر عبور كرده و از زير درب فريزر خارج ميشود و باعث ابريزي سايد باي سايد ميگردد.
با گذشت زمان و با افزايش حجم يخ امكان كاهش برودت در يخچال و سايد باي سايد وجود دارد.
در يخچال فريزر هايي كه فريزر در قسمت بالا قرار دارد در هنگام بروز اين مشكل سرماي قسمت يخچال به شدت كاهش پيدا كرده و به داخل يخچال اب نشت ميكند.

لازم به ذكر ميباشد هنگام برخورد با مشكلات اين چنيني با تعميرگاه مجاز يخچال فريزر و سايد باي سايد جهت تعمیر ساید بای ساید یا یخچال فریزر خود تماس حاصل فرماييد.

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی ساید بای ساید

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی یخچال فریز

تعمیر برندهای آمریکایی همچون پروفايل، كنمور، امانا، ادميرال، كلويناتور، ماژيك شف، وستینگ هاوس، مابه، جنرال الکتریک،وایت هاوس، فریجیدر و…

تعمیر تمامی برندهای اروپایی همچون بكو ، بلومبرگ، ارچليك، بوش، زیمنس، بکو، ارکترولوکس، کنوود و سایر برندها

تعمیرگاه نوین همچنین نمایندگی رسمی بسیاری از برندهای ایرانی و آسیایی نیز می‏باشد.