به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیر یخچال GE

تعمیرگاه تعمیر یخچال GE به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

جنرال الکتریک یکی از برند های معروف و مطرح در دنیا می باشد. این شرکت لوازم برقی و لوازم خانگی مختلفی را تولید و روانه بازار کرده است. این شرکت آمریکایی شرکت های زیادی را در  زیر مجموعه خود دارد. محصولات تولید شده توسط این برند از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. اما با گذشت زمان و زیاد شدن استهلاک ممکن است قطعات یخچال دچار نقص شوند.

تعمیرگاه نوین ریپیر با داشتن کادری مجرب و سالها تجربه در تعمیر یخچال آماده ارائه خدمات می باشد. تعمیرکاران این تعمیرگاه توانایی تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک را دارند. همچنین این تعمیرگاه توانایی ارسال تکنسین های خود را به محل در کمتر از 3 ساعت نیز دارد.

تکنسین های ما در اولین بررسی یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال را تعویض و یا در صورت نیاز تعمیر می کنند. همچنین تمامی تعمیرات یخچال با ابزار های پیشرفته در محل و در حضور مشتریان انجام میگیرد.

تعمیرگاه نوین با ایجاد شعب در شرق، شمال، غرب و جنوب تهران توانسته هرچه سریع تر به مشتریان خود خدمات ارائه دهد.

تعمیرکاران و تکنسین های این تعمیرگاه پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه را تحویل مشتریان می دهند. در صورت بروز مجدد نقص در قطعات تعمیر شده مشتریان می توانند. با تحویل برگه به تعمیرکاران از خدمات تعمیرگاه نوین ریپیر برخوردار شوند. این برگه تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد.

همچنین قطعات مورد استفاده تعمیرکاران نیز کاملاً استاندارد و با کیفیت می باشد. تفاوت قیمت های قطعات موجود در بازار نیز به دلیل تفاوت کیفیت ها می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال جنرال الکتریک خود می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.