تعمیر یخچال وایت هاوس در کرج

تعمیرگاه تعمیر یخچال وایت هاوس در کرج همراه با کادری مجرب در تمام روزهای هفته آماده خدمت رسانی می باشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی می باشد که به صورت دائم در حال کار می باشد. نقش مهمی در سالم و تازه نگه داشتن میوه ها، مواد غذایی و سبزیجات دارد. بنابراین همیشه باید دمای ثابت و مناسبی داشته باشد تا مواد غذایی فاسد نشوند. خرابی یکی از قطعات یخچال ممکن است باعث شود که تنظیمات دمای یخچال بر هم بخورد.

تعمیرکاران متخصص تعمیرگاه نوین با سال ها تجربه در کمترین زمان یخچال را عیب یابی می کنند. سپس قطعات لازم را تعویض و یا تعمیر میکنند. توجه داشته باشید که 100% تعمیرات مربوط به یخچال فریزر یا ساید بای ساید در محل انجام می شود.

تعمیرگاه نوین با ایجاد شعب متعدد در نقاط مختلف سعی دارد در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمات لازم را برساند.

قطعات مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین های ما کاملا استاندارد و باکیفیت می باشند. برخی قطعات بی کیفیت موجود در بازار با وجود اینکه قیمت کمتری را دارند. اما در مدت زمان کمی دوباره مشکل پیدا می کنند و حتی ممکن است باعث آسیب به قطعات دیگر شود.

همچنین تعمیرکاران و تکنسنین های ما پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه کتبی را تحویل مشتریان می دهند. در صورت خرابی قطعات تعمیر شده توسط متخصصان ما تا مدت زمان مشخصی مشتریان می توانند. از خدمات ضمانت نامه این تعمیرگاه استفاده کنند.

وایت هاوس یکی از برند های تولید یخچال فریزر و ساید بای ساید در آمریکا می باشد. این شرکت آمریکایی با سال ها تجربه توانسته لوازم خانگی باکیفیتی را تولید و روانه بازار کند.

در صورت مشاهده هرگونه مشکل در یخچال وایت هاوس خود می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.