به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیر یخچال وایت هاوس در دماوند

تعمیرگاه تعمیر یخچال وایت هاوس در دماوند با ایجاد شعب متعدد به صورت 24ساعته به مشتریان خدمت رسانی میکند.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم برقی می باشد که نقش بسیار مهمی دارد. زیرا باعث می شود تا مواد غذایی و سبزیجات داخل آن سالم و تازه بمانند. در صورت نقص در یکی از قطعات و درست انجام نشدن فرایند های سرمایشی باید سریعا به تعمیرکاران اطلاع دهید. تا تعمیرکاران در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر برسانند. مانع از فاسد شدن مواد غذایی داخل یخچال فریزر یا ساید بای ساید شود.

تعمیرکاران و تکنسین های ما با سال ها تجربه در کمترین زمان یخچال را عیب یابی می کنند. قطعات یخچال را تعمیر می کنند و در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید که تکنسین های ما تمامی تعمیرات یخچال شما را در محل انجام میدهند. بنابراین تمامی تعمیرات قطعات در حضور خود مشتری انجام می شود.

تعمیرکاران پس از انجام شدن تعمیرات برگه ای را به عنوان ضمانت نامه به مشتریان تحویل می دهند. مشتریان می توانند تا مدت زمان مشخصی در صورتی که یکی از قطعات تعمیر شده ایراد پیدا کرد. با متخصصان ما تماس بگیرند و برگه ضمانت نامه را تحویل تعمیرکاران ما دهند. می توانند از خدمات ضمانت نامه تعمیرگاه نوین ریپیر برخوردار شوند.

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود را به تازگی خریداری کرده اید و دارای گارانتی می باشد. برای استفاده از گارانتی اولیه یخچال با فروشگاهی که یخچال را از آن خریده اید تماس بگیرید.

ضمناً قطعاتی که مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسنین ها قرار میگیرد با کیفیت می باشد. تا عمر طولانی داشته باشد و در مدت زمان کمی دوباره دچار مشکل نشود. قطعات بی کیفیت نه تنها عمر کمی دارد بلکه ممکن است به قطعات سالم یخچال نیز آسیب برساند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.