تعمیر یخچال مابه در کرج

تعمیرگاه تعمیر یخچال مابه در کرج به صورت با بیش از 15 سال سابقه آماده خدمت رسانی به مشتریان میباشد.

به دلیل مهم بودن نقش یخچال در سالم نگه داشتن مواد غذایی در صورت بروز مشکل باید فورا تعمیر شود. تعمیرگاه نوین ریپیر با ایجاد شعب در نقاط مختلف تهران سعی دارد. در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

تعمیرکاران و تکنسین های ما با سالها تجربه ابتدا در کمترین زمان ممکن یخچال را عیب یابی می کنند. سپس قطعات لازم را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید که 100% تعمیرات قطعات یخچال در محل مورد انجام می شود.

این تعمیرگاه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در نقاط مختلف می باشد. تمامی هزینه های تعمیرات نرخ مصوب اتحادیه می باشد. مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نداشته باشند.

تکنسین ها پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه تعمیرگاه نوین ریپیر را تحویل مشتریان می دهند. در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر یا تعویض شده. توسط تعمیرکاران ما مشتریان تا مدت زمان مشخصی می توانند. با ارائه برگه ضمانت نامه به تکنسین های تعمیرگاه از خدمات تعمیرگاه نوین برخوردار شوند.

تمامی قطعات مورد استفاده تعمیرکاران و تکنسین های ما کاملا با کیفیت و استاندارد میباشند. استفاده از قطعات بی کیفیت قیمت کمتری را برای مشتریان دارد. اما در مدت زمان کمی قطعات دچار ایراد می شوند. حتی ممکن است باعث آسیب به قطعات سالم یخچال فریزر یا ساید بای ساید شود.

مابه یکی از برند های آمریکایی در ایران می باشد. تعمیرکاران ما با سالها تجربه توانایی تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید مابه را دارند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر خود می توانید با تعمیرگاه نوین تماس بگیرید. برای برقراری ارتباط با متخصصان ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.