به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

تعمیر یخچال فریجیدر در کرج

تعمیرگاه تعمیر یخچال فریجیدر در کرج در تمامی روزهای هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

فریجیدر یکی از برندهای آمریکایی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد. این شرکت در سال های گذشته محصولات با کیفیتی را تولید و روانه کرده است. اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است دچار مشکلاتی شود.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم برقی ضروری می باشد که نقش بسیار مهمی دارد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات باید سریعاً تعمیر شود. زیرا ممکن است اختلال در سیستم سرمایشی باعث فاسد شدن مواد غذایی شود.

تعمیرکاران ما با سالها در کمترین زمان یخچال شما را بررسی و عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر یا تعویض می کنند. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرات قطعات با وسایل پیشرفته در محل انجام می گیرید.

تعمیرگاه نوین ریپیر با بیش از 10 سال سابقه توانسته رضایت مشتریان زیادی به خود جلب کند. این نمایندگی در طول سال ها سعی داشته تا در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه کند.

تعمیرکاران این نمایندگی پس از اتمام تعمیرات ضمانت نامه کتبی را تحویل مشتریان می دهند. این ضمانت نامه تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد. مشتریان می توانند با تحویل برگه به تکنسین های ما از خدمات تعمیرگاه نوین برخوردار شوند. و در صورت خرابی قطعات تعمیر یا تعویض شده نیازی به پرداخت دوباره هزینه ندارند.

تمامی قطعات تعویض شده توسط تکنسین ها کاملا تست شده و استاندارد می باشد. تا یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما در مدت زمان کم مجدداً دچار مشکل نشود. ممکن است قطعاتی با قیمت کمتر در بازار وجود داشته باشد. اما این قطعات اغلب از کیفیت پایینی برخوردار می باشند و عمر کمی دارند.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریجیدر خود می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.