به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیر یخچال فریجیدر در لواسان

تعمیرگاه تعمیر یخچال فریجیدر در لواسان در تمامی روزهای هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

یخچال فریزر یکی از وسایل برقی ضروری می باشد که نقش حیاتی را در آشپزخانه دارد. زیرا سالم و تازه ماندن مواد غذایی و میوه های داخل آن بستگی به سیستم سرمایشی یخچال دارد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید باید فورا تعمیر شود. زیرا نقص در یکی از قطعات باعث می شود که فرایند سرمایشی به درستی انجام نشود. تعمیرگاه نوین سعی دارد که در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه کند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما با سال ها تجربه در کمترین زمان ممکن یخچال را عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. همچنین تمامی تعمیرات در محل و در حضور مشتریان با ابزار های پیشرفته انجام می گیرد.

تعمیرگاه نوین ریپیر با بیش از 15 سال سابقه خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان زیادی جلب کند.

فریجیدر یکی از برندهای آمریکایی می باشد که یخچال فریزر های آن فروش زیادی دارد. با وجود اینکه یخچال فریزر و ساید بای ساید های این برند دارای کیفیت بالایی می باشد. اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است یخچال دچار عیب هایی شود.

ضمناً پس از اتمام تعمیرات یخچال فریزر تعمیرکاران ما برگه ضمانت نامه را تحویل مشتریان می دهند. این برگه تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد. در صورت بروز مجدد نقص در قطعات تعمیر شده مشتریان می توانند. با تحویل برگه ضمانت نامه به تکنسنین ها از خدمات تعمیرگاه نوین ریپیر برخوردار شوند.

تمامی هزینه های تعمیرات تعمیرگاه نوین نیز نرخ مصوب تایید شده توسط اتحادیه می باشد.

در صورت بروز هرگونه نقص در یخچال فریجیدر خود می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.