به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیر یخچال فریجیدر در دماوند

تعمیرگاه نوین ریپیر با ایجاد شعب متعدد سعی دارد که در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را ارائه کند.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم برقی ضروری می باشد. یخچال فریزر و ساید بای ساید نقش مهمی در سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل در سیستم های سرمایشی باید هرچه سریع تر تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل یخچال فاسد نشود.

تعمیرکاران و تکنسین ها در اولین بررسی و در کمترین زمان عیب یخچال شما را پیدا می کنند. سپس با استفاده از ابزار های پیشرفته قطعات یخچال را تعمیر یا در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرات در حضور مشتری انجام می گیرد.

تعمیرگاه تعمیر یخچال فریجیدر در دماوند در تمام روز های هفته آماده ارائه خدمات می باشد.

تعمیرکاران ما پس از اتمام تعمیرات ضمانت نامه کنتبی تعمیرگاه نوین را تحویل مشتریان می دهند. این برگه ضمانت نامه تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد. با تحویل این برگه به تکنسنین های ما می توانید در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر یا تعویض شده از خدمات رایگان تعمیرگاه نوین ریپیر برخوردار شوید.

در صورتی که یخچال فریجیدر خود را به تازگی خریداری کرده اید و دارای گارانتی شرکتی می باشد. با شرکت درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرید تا از خدمات گارانتی برخوردار شوید.

ضمناً قطعات مورد استفاده تعمیرکاران کاملا اصل می باشد تا عمر بیشتری را داشته باشند. استفاده از  قطعات بی کیفیت ممکن است هزینه کمتری را برای مشتریان داشته باشد. اما در مدت زمان کمی قطعات دوباره دچار نقص می شوند. دلیل اختلاف قیمت قطعات موجود در بازار نیز تفاوت در کیفیت آنها می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود میتوانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.