به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج

تعمیرگاه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته خدمت رسانی میکند.
یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی بسیار ضروری می باشد. این وسیله برقی نقش بسیار مهمی در تازه و سالم نگه داشتن مواد غذایی و میوه ها دارد. در صورت بروز نقص در یکی از قطعات یخچال باید توسط تکنسین های متخصص تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل آن فاسد نشود.
تکنسین های باتجربه تعمیرگاه نوین در اولین بررسی یخچال فریزر شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات یخچال فریزر یا ساید بای ساید را تعمیر کرده یا در صورت نیاز تعویض می کنند. تمامی تعمیرات با ابزارها و وسایل پیشرفته توسط تکنسین ها در محل انجام می پذیرد.
تمامی هزینه های تعمیرات تعمیرگاه نوین ریپیر نرخ تصویب شده اتحادیه می باشد. مشتریان نگرانی از بابت قیمت های تعمیرات نداشته باشند.

تعمیرکاران و تکنسین ها پس از تمام شدن تعمیرات به برگه ضمانت نامه کتبی تحویل مشتریان می دهند. در صورت خراب شدن دوباره قطعات تعمیر شده توسط تعمیرکاران نمایندگی، مشتریان می توانند. با تحویل برگه گارانتی تعمیرگاه نوین به تکنسین های ما از خدمات ما برخوردار شوند. مشتریان تا مدت زمان مشخصی می توانند از خدمات تعمیرگاه نوین برخوردار شوند.

در ضمن قطعاتی که مورد استفاده تکنسنین ها و تعمیرکاران قرار می گیرد. قطعات استاندارد و با جنس مرغوب می باشد تا عمر بالایی داشته باشند. استفاده از قطعات بی کیفیت باعث می شود تا قطعات عمر کمی داشته باشند. همچنین دلیل اختلاف قیمت بعضی از قطعات موجود در بازار به دلیل اختلاف کیفیت ها می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل با تعمیرگاه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در کرج تماس حاصل فرمایید.

مشتریان برای برقراری ارتباط با متخصصان ما می توانند با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.