تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل

نمایندگی مجاز نوین 24 ساعته و 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در تمامی نقاط استان تهران می‌باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خود می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین‌های ما در اسرع وقت در محل حاضر شوند و پس از عیب‌ یابی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل انجام گیرد. توجه داشته باشید که 100% تعمیرات در محل انجام می‌گیرد.

قطعاتی که مورد استفاده تعمیرکاران این نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک کاملاً اورجینال و با کیفیت بالا می‌باشد. استفاده از قطعات بی‌کیفیت سبب شده تا قطعات عمر کمی داشته باشند. حتی ممکن است به قطعات اصلی یخچال فریزر و یا ساید بای ساید شما آسیب بزند و خسارات زیادی را به دستگاه شما وارد کند.

تکنسین‌های نمایندگی مجاز نوین

یخچال یکی از وسایل خانگی حساس می‌باشد که حتماً برای تعمیر آن باید از افراد متخصص در این زمینه استفاده شود. تمامی تعمیرکاران و تکنسین‌های این نمایندگی با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات یخچال فریزرهای جنرال الکتریک توانسته اند. خوشبختانه رضایت مشتریان زیادی را به دست آورند.

درباره شرکت جنرال الکتریک

جنرال الکتریک (General Electric) شرکت خوشه‌ای آمریکایی چند ملیتی است. که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات پزشکی، تاسیسات برق، توربین‌های گازی و بادی، موتورهای الکتریکی، لوازم خانگی، ابزارهای الکترونیکی و نورپردازی، جنگ‌افزارها، تجهیزات هوافضا و موتورهای جت فعالیت می‌کند.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیر یخچال نوین

  • استفاده از قطعات با کیفیت
  • ضمانت نامه کتبی
  • وجود شعب متعدد در نقاط مختلف تهران
  • ارسال تکنسین‌های متخصص در زمینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
  • تعمیر و تعویض قطعات به صورت کامل در محل انجام می‌گیرد
  • در صورتی امکان رفع مشکل بدون حضور تکنسین وجود داشته باشد، کارشناسان ما به صورت تلفنی به شما کمک می‌کنند

همچنین مشتریان نگرانی از بابت قیمت‌ها نداشته باشند زیرا تمامی قیمت‌ها نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد. تعمیرکاران نمایندگی نوین دوره‌های فشرده تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را گذرانده‌‌اند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهند. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید جنرال الکتریک خود می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.