تعمیر یخچال جنرال الکتریک در لواسان

تعمیرگاه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در لواسان به صورت شبانه روزی در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان میباشد.

تعمیرکاران و تکنسین های این تعمیرگاه تعمیر یخچال با داشتن سال ها تجربه توانایی این را دارند. که در کمترین زمان ممکن عیب ایجاد شده در یخچال را تشخیص دهند و قطعات لازم را تعویض یا تعمیر کنند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما با ابزار های پیشرفته ابتدا یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را عیب یابی می کنند. سپس تمامی تعمیرات مربوطه را در محل مورد نظر انجام می دهند.

مشتریان پس از اتمام تعمیرات برگه گارانتی را از تکنسین های ما تحویل می گیرند. در صورت خرابی مجدد همان قطعه تا مدت زمان مشخصی مشتریان می توانند با ارائه این برگه به تکنسین های ما از خدمات ضمانت نامه تعمیرگاه نوین برخودار شوند.

قطعات مورد استفاده تعمیرکاران ما کاملا اصل و باکیفیت می باشند. استفاده از قطعات بی کیفیت هزینه کمتری را برای مشتریان دارد اما در مدت زمان کمی دچار آسیب میشوند. حتی ممکن است باعث آسیب به قطعات دیگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید مانند کمپرسور نیز شود.

شرکت جنرال الکتریک یکی از شرکت های بزرگ آمریکایی. در زمینه تولید لوازم خانگی برقی همچون یخچال فریزر، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و … می باشد. این شرکت آمریکایی در سال 1982 در نیویورک تاسیس شد. این شرکت در زمینه تولید جنگ افزار ها و تجهیزات هوافضا نیز می باشد.

تعمیرگاه مجاز مرکزی نوین با بیش از 10 سال تجربه خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان زیادی را به دست آورد. با داشتن کادری مجرب و شعب متعدد توانسته حتی در کمتر از 3 ساعت نیز به مشتریان خدمت رسانی کند.

در صورت بروز هرگونه ایراد در یخچال جنرال الکتریک خود فورا با تکنسین های ما تماس بگیرید.

برای برقراری ارتباط با تعمیرکاران ما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.