تعمیر یخچال جنرال الکتریک در دماوند

تعمیرگاه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در دماوند در تمامی روز های هفته و به صورت شبانه روزی به مشتریان خود خدمت رسانی میکند.

یخچال فریزر و ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی میباشد که به صورت شبانه روزی در حال کار می باشد. یخچال ها نقش بسیار مهمی در سالم نگه داشتن مواد غذایی و میوه ها دارند. همیشه باید دمای مناسب و ثابتی داشته باشند. در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید دچار نقصی شود باید فوراً توسط تعمیرکاران تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل آن آسیب نبینند و فاسد نشوند.

تعمیرگاه نوین ریپیر با بیش از 10 سال سابقه در تعمیر یخچال های جنرال الکتریک خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان زیادی را در طول این سال ها به دست آورد.

تعمیرگاه نوین ریپیر با ایجاد شعب در نقاط مختلف نهایت سعی خود را دارد. که در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

تکنسین ها و تعمیرکاران ما با سال ها تجربه در ابتدا در کمترین زمان ممکن یخچال شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات لازم را تعمیر یا تعویض می کنند.

همچنین قطعاتی که مورد استفاده تکنسین های این تعمیرگاه قرار میگیرد کاملا استاندارد و باکیفیت میباشند. قطعات بی کیفیتی که در بازار موجود می باشند. قیمت کمتری را دارند اما در مدت زمان کمی مشکل پیدا میکنند. حتی ممکن است به قطعات اصلی یخچال نیز آسیب برسانند.

تعمیرکاران ما پس از انجام تعمیرات برگه ضمانت نامه کتبی شرکت نوین ریپیر را تحویل مشتریان می دهند. در صورت خرابی مجدد همان قطعه تا مدت زمان مشخصی مشتریان می توانند با ارائه این برگه به تکنسین های ما از خدمات ضمانت نامه برخوردار شوند.

برای جلوگیری از آسیب بیشتر به یخچال توصیه می شود هرچه سریع تر با تعمیرگاه نوین ریپیر مربوطه تماس بگیرید.

جهت برقراری ارتباط با متخصصان ما با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.