به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیر یخچال آرتیکا در کرج

تعمیرگاه تعمیر یخچال آرتیکا در کرج در تمامی روزهای هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید نقش مهمی در سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی دارد. بروز نقص در یکی از قطعات یخچال می تواند سیستم سرمایشی را از کار بیاندازد. در این صورت باید هرچه سریع تر توسط تکنسین ها تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل یخچال فاسد نشود.

آرتیکا یکی از برندهای آمریکایی زیر مجموعه شرکت جنرال الکتریک می باشد. این شرکت در زمینه تولید یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد. البته تعداد بالایی از یخچال فریزر های آرتیکا در ایران موجود نمی باشد. با وجود با کیفیت بودن یخچال های این شرکت اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است دچار مشکلاتی شود.

تعمیرکاران ما با سالها تجربه یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات آن را تعمیر کرده یا در صورت نیاز تعویض می کنند. همچنین تمام تعمیرات یخچال با ابزارهای پیشرفته در محل و حضور مشتریان انجام می گیرد.

تعمیرکاران و تکنسین های ما پس از تمام شدن تعمیرات برگه ضمانت نامه را تحویل مشتریان می دهند. تا در صورت بروز مجدد نقص در قطعات تعمیر شده بتوانید از خدمات تعمیرگاه برخوردار شوید. توجه داشته باشید که این برگه تا مدت زمان مشخصی دارای اعتبار می باشد. و مشتریان می توانند با تحویل برگه به تکنسین های ما از خدمات تعمیرگاه برخوردار شوند.

قطعاتی که مورد استفاده تعمیرکاران ما نیز قرار می گیرد کاملاً استاندارد می باشد. استفاده از قطعات بی کیفیت باعث می شود تا در مدت زمان کمی قطعات دوباره دچار مشکل شوند. اغلب اختلاف قیمت ها نیز به دلیل تفاوت در کیفیت قطعات یخچال می باشد.

تمامی قیمت های تعمیرات یخچال تعمیرگاه نوین ریپیر نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

در صورت مشاهده هرگونه نقص در یخچال خود می توانید با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید.