تعمیر یخچال آرتیکا در لواسان

تعمیرگاه تعمیر یخچال آرتیکا در لواسان با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. تکنسین های ما با سال ها تجربه و ابزارهای پیشرفته در کمترین زمان یخچال را عیب یابی میکنند. سپس قطعات لازم را تعویض و یا تعمیر می کنند. توجه داشته باشید که 100% تعمیرات در محل انجام می شوند.

یخچال یکی از لوازم ضروری در هر خانه می باشد که به طور دائم کار باید در حال کار باشد. نقش مهمی نیز در سالم نگه داشتن مواد غذایی که در داخلش قرار داده شده دارد. در صورت آسیب دیدن یکی از قطعات و درست کار نکردن یخچال باید فوراً تعمیر شود. تا مواد غذایی داخل یخچال فریزر یا ساید بای ساید فاسد نشوند.

تعمیرگاه نوین ریپیر به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

این تعمیرگاه با ایجاد شعب در نقاط مختلف سعی دارد. در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

تعمیرکاران و تکنسین های ما پس از اتمام تعمیرات یخچال برگه ضمانت نامه را تحویل مشتریان می دهند. در صورت خرابی مجدد یخچال فریزر و ساید بای ساید مشتریان با تحویل دادن برگه به تکنسین های ما میتوانند. از خدمات ضمانت نامه شرکت نوین ریپیر استفاده کنند.

بیشترین مواردی که تکنسین ها و تعمیرکاران ما با آن مواجه می شوند:

  • خرابی فن های پشت یخچال یا زیادشدن صدای آن.
  • خرابی سیستم دیفراست و یخ زدن لوله های اواپراتور
  • خالی شدن گاز یخچال
  • عیب در کمپرسور یخچال فریزر یا ساید بای ساید
  • خرابی سنسور های داخل یخچال

توجه کنید که قطعات تعویض شده توسط تعمیرکاران ما 100% استاندارد و باکیفیت می باشند. قطعات غیر اصل قیمت کمتری را دارند اما عمر بسیار کمی هم دارند. ممکن است به قطعات سالم یخچال فریزر یا ساید بای ساید نیز آسیب بزنند.

در صورت مشاهده هرگونه ایراد در یخچال خود با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.