تعمیر یخچال آرتیکا در دماوند

تعمیرگاه تعمیر یخچال آرتیکا در دماوند به صورت شبانه روزی خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه می دهد.

یخچال یکی از وسایل برقی ضروری در خانه می باشد که دائما روشن می باشد. به همین دلیل ممکن است مشکلاتی پیدا کند. از آنجایی که یخچال نقش بسیار مهمی در سالم و تازه نگه داشتن مواد غذایی دارد. وجود نقص در یکی از قطعات یخچال ممکن است باعث فاسد شدن مواد غذایی شود.

تعمیرگاه نوین ریپیر با سال ها تجربه 24ساعته و 7 روز هفته به مشتریان خود خدمت رسانی می کند. تعمیرکاران این نمایندگی با ابزارهای پیشرفته در کمترین زمان ممکن یخچال را عیب یابی می کنند. سپس قطعات لازم را تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض می کنند.

تکنسین های ما با سال ها تجربه در تعمیر یخچال های آرتیکا توانایی تعمیر انواع این برند یخچال را دارند. این تعمیرگاه با ایجاد شعب در نقاط مختلف امکان ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن را دارد.

تعمیرکاران ما پس از اتمام تعمیرات برگه ضمانت نامه کتبی تعمیرگاه نوین را تحویل مشتریان میدهند. در صورت خرابی مجدد قطعات تعمیر یا تعویض شده توسط تکنسین های ما مشتریان می توانند. تا مدت زمان مشخصی از خدمات رایگان ضمانت نامه شرکت نوین ریپیر برخوردار شوند.

قطعات تعویض شده توسط تکنسین ها و تعمیرکاران ما 100% باکیفیت و استاندارد میباشند. قطعات غیر اصل قیمت کمتری را دارند اما در مدت زمان کمی خراب می شوند. حتی ممکن است به قطعات سالم یخچال فریزر یا ساید بای ساید نیز آسیب برساند.

آرتیکا یک برند آمریکایی زیر مجموعه شرکت جنرال الکتریک در زمینه تولید یخچال می باشد. با وجود با کیفیت بودن محصولات این برند اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است دچار مشکلاتی شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود با متخصصان ما تماس بگیرید.