به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیرگاه لوازم خانگی هیمالیا

تعمیرگاه لوازم خانگی هیمالیا در تمام روزهای هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

در صورت بروز مشکل در هر کدام از لوازم خانگی باید هرچه سریعتر تعمیر شود. تعمیرگاه لوازم خانگی هیمالیا با ایجاد شعب در شرق، غرب، جنوب و شمال تهران امکان ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن را برای مشتریان ایجاد کرده است. این تعمیرگاه توانسته حتی در کمتر از 3 ساعت نیز به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

این تعمیرگاه قابلیت ارائه خدمات زیر را دارد:

  • تعمیر یخچال فریزر هیمالیا
  • تعمیر ساید بای ساید هیمالیا
  • تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا
  • تعمیر ماشین ظرفشویی هیمالیا

تعمیرکاران ما با سال ها تجربه در اولین بررسی وسیله شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات را تعمیر کرده و یا در صورت نیاز تعویض می کنند. توجه داشته باشید که تمامی تعمیرات با ابزار های پیشرفته در محل انجام می شود.

هیمالیا یکی از برندهایی می باشد که در طی سال های گذشته محصولات باکیفیتی را روانه بازار کرده است. با وجود اینکه محصولات این شرکت عمر بالایی دارد. اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد.

در صورتی که یکی از محصولات این برند را به تازگی خریداری کرده اید و دارای گارانتی شرکتی می باشد. برای برخورداری از مزایای گارانتی با فروشگاهی که محصول را از آن خریداری کرده اید تماس بگیرید.

تمامی قیمت ها نیز نرخ تصویب شده توسط اتحادیه می باشد و مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نداشته باشند.

تمامی قطعات مورد استفاده تعمیرکاران ما کاملا استاندارد میباشد تا عمر بالایی داشته باشد. همچنین اختلاف قیمت قطعات موجود در بازار نیز به دلیل اختلاف کیفیت آنها می باشد. ممکن است مشتریان در ابتدا هزینه بیشتری را پرداخت کنند. اما این قطعات مدت زمان بیشتری عمر می کنند و دچار نقص نمی شوند.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با تعمیرگاه نوین ریپیر تماس بگیرید.