به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیرگاه لوازم خانگی هایسنس

تعمیرگاه لوازم خانگی هایسنس با ایجاد شعب در نقاط مختلف آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

تعمیرگاه نوین ریپیر قابلیت ارائه خدمات زیر را دارد:

  • تعمیر ساید بای ساید هایسنس
  • تعمیر یخچال فریزر هایسنس
  • تعمیر ماسین لباسشویی هایسنس
  • تعمیر ماشین ظرفشویی هایسنس
  • تعمیر مایکروفر هایسنس

تعمیرگاه نوین ریپیر با ایجاد شعب در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران سعی دارد که در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. این تعمیرگاه توانسته حتی در کمتر از 3 ساعت نیز تعمیرکاران خود را به محل بفرستد.

تعمیرکاران ما در اولین بررسی و در کمترین زمان دستگاه شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات لازم را تعمیر و یا تعویض می کنند. تمامی تعمیرات یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و … با ابزار های پیشرفته در محل انجام می شود.

تعمیرگاه نوین ریپیر به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی می باشد.

هایسنس یک برند چینی در زمینه تولید لوازم خانگی برقی می باشد. این برند با سال ها تجربه لوازم خانگی با کیفیتی را روانه بازار کرده است. اما با گذشت زمان و فرسوده شدن قطعات ممکن است مشکلاتی در قطعات ایجاد شود.

تعمیرکاران و تکنسین های ما پس از انجام تعمیرات برگه ضمانت نامه را تحویل مشتریان می دهند. در صورت بروز دوباره نقص در قطعات تعمیر شده تا مدت زمان مشخصی می توانید. با تحویل برگه ضمانت نامه به تکنسین های ما از خدمات تعمیرگاه نوین برخوردار شوید.

قطعات مورد استفاده تعمیرکاران ما دارای کیفیت بالایی می باشد و عمر بالایی دارد. تعمیرکاران ما با استفاده از این قطعات از خراب شدن مجدد وسایل شما در کوتاه مدت جلوگیری می کنند. دلیل برخی اختلاف قیمت ها نیز تفاوت در کیفیت قطعات مورد استفاده می باشد. همچنین تمامی نرخ ها تایید شده توسط اتحادیه می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با تعمیرگاه لوازم خانگی هایسنس تماس بگیرید.