تعمیرات ساید بای ساید و یخچال فریزر سامسونگ

تعمیرگاه لوازم خانگی سامسونگ یکی از تعمیرگاه های شرکت سامسونگ در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تهران بخصوص تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و انواع یخچال و فریزر سامسونگ با بهره گیری از نیروی متخصص و حرفه ای آماده ارائه خدمات زیر به صورت 24 ساعته می باشد.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات انواع ساید بای ساید سامسونگ توسط تعمیرگاه سایدبای ساید سامسونگ در تهران به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان محترم می باشد.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ

تعمیرات یخچال فریزرهای سامسونگ توسط سرویسکار مجاز یخچال فریزر سامسونگ در اسرع وقت در محل مشتریان گرامی ارائه می گردد. تعمیرات انواع یخچال و انواع فریزر برند سامسونگ در محل تهران.

تعمیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی سامسونگ

تعمیرگاه نوین ریپیر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران می باشد و دارای سالها تجربه میباشد.

سامسونگ

سامسونگ، یکی از بزرگترین شرکت‌های خوشه‌ای در کره جنوبی و یک شرکت چندملیتی است که از تعداد زیادی شرکت تابعه و زیرمجموعه تشکیل شده‌است. این شرکت‌ها در صنایع مختلف فعالیت می‌کنند. سامسونگ تولید کننده ۲۰ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول در قالب یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. در طول ۳ دهه نخست این گروه در حوزه‌های فناوری هوافضا، نساجی، ارائه خدمات بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی فعالیت داشته است. گروه سامسونگ در اواخر دهه ۱۹۶۰ وارد عرصه الکترونیک و در اواسط دهه ۱۹۷۰ به صنایع کشتی‌سازی وارد شد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر سامسونگ، در سئول قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک معامله می‌شود. در سپتامبر ۲۰۱۵ نیز، دفتر شبیه به مکعب روبیک سامسونگ در دره سیلیکون ساخته شد. این اقامتگاه ۳۰۰ میلیون دلاری سامسونگ به قدرت این کمپانی در دره سیلیکون افزوده است. این دفتر با عظمت که ۱٫۱ میلیون فوت مربع (حدوداً ۱۰۲ هزار متر مربع) مساحت دارد در سن خوزه، کالیفرنیا قرار گرفته و بنا دارد تا بیش از ۲۰۰۰ کارمند را در خود جای دهد. این سازه عظیم، خانه‌ای برای تیم تحقیق و توسعه (R&D) سامسونگ و همچنین واحد فروش و بازاریابی محلی آن خواهد شد.[۳] شمار کارکنان این گروه در سال ۲۰۱۴ نزدیک به ۴۸۹٬۰۰۰ نفر اعلام شد.

چشم‌انداز ترسیم شده برای آینده شرکت عبارت است از: تبدیل شدن به رهبر بازار دیجیتال جهان. شعار سامسونگ برای تحقق این چشم‌انداز، «شرکت دیجیتال» بودن است.