به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 0 میانگین: 0]

تعمیرگاه لوازم خانگی ارج

تعمیرگاه لوازم خانگی ارج با داشتن شعب متعدد در نقاط مختلف تهران سعی دارد در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمت رسانی کند.

ارج یکی از برندهای قدیمی و با کیفیت بازار ایران می باشد. این برند سال ها در بازار ایران فعالیت کرده است و لوازم خانگی با کیفیتی را وارد بازار کرده است. یخچال فریزرها و ماشین لباسشویی های این شرکت از لوازم برقی پر فروش این برند می باشد. با وجود کیفیت بالای محصولات این شرکت اما با گذر زمان ممکن است دچار مشکلاتی شود.

تعمیرکاران و تکنسین های این شرکت قابلیت تعمیر انواع یخچال فریزر و ماشین لباسشویی ارج را دارند. تعمیرگاه نوین ریپیر قابلیت ارائه خدمات در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران را دارد.

تعمیرگاه لوازم خانگی ارج در تمام روز های هفته آمادگی ارائه خدمات به مشتریان خود را دارد. تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن یخچال فریزر یا ماشین لباسشویی شما را عیب یابی می کنند. سپس قطعات را در محل با ابزارهای پیشرفته تعمیر یا تعویض می کنند.

تعمیرگاه نوین با بیش از 15 سابقه خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. همچنین این تعمیرگاه توانسته حتی در کمتر از 3 ساعت نیز خدمات لازم را به مشتریان خود برساند.

پس از انجام شدن تعمیرات قطعات تعمیر شده یخچال فریزر یا ماشین لباسشویی شما ضمانت می شود. تا در صورت بروز دوباره نقص مشتریان مجبور به پرداخت دوباره هزینه نشوند. با تحویل برگه ضمانت نامه تعمیرگاه نوین می توانند از خدمات ما برخوردار شوید. مشتریان نگرانی از بابت قیمت ها نیز نداشته باشند. همچنین تمامی نرخ های مربوط به تعمیرات نرخ تصویب شده اتحادیه می باشد.

قطعات مورد استفاده تعمیرکاران تعمیرگاه نوین توسط متخصصان این نمایندگی بررسی می شود. تا کیفیت و عمر بالایی را داشته باشند. قطعات غیر استاندارد نه تنها عمر کمی دارد حتی امکان دارد که به قطعات سالم نیز آسیب برساند. همچنین دلیل اختلاف قیمت های قطعات موجود در بازار نیز تفاوت در کیفیت های آنها می باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر یا ماشین لباسشویی خود می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.