به این مقاله رای دهید!
[مجموع: 1 میانگین: 5]

تعمیرات ساید بای ساید ویرپول، تعمیرات یخچال فریزر ویرپول و تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی مرکزی تعمیرات ویرپول در تهران ارائه دهنده خدمات تعمیر ساید بای ساید ویرپول، تعمیر یخچال فریزر ویرپول، تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول و سایر لوازم خانگی ویرپول

نمایندگی تعمیرات ویرپول

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی نوین نماینده رسمی ویرپول در تهران آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم در تمامی ایام هفته و نیز تمام ساعات شبانه روز بوده و تعمیرات لوازم خانگی ویرپول را در اسرع وقت در محل شما انجام خواهد داد.

ویژگی های نمایندگی تعمیرات ویرپول

سرویس در محل  در سال های گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنجا انجام پذیرد ولی امروزه این مجموعه با داشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها ۱۰۰% تعمیرات را در محل انجام می دهد. شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان از خدمات ما بهره مند شوید. همچنین می توانید از قسمت فرم تماس درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.

اصلی بودن یا نبودن قطعات یکی از دغدغه های مشتریان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاه ها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد. این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.

ضمانتنامه تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید. به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.

قیمت مناسب تمامی خدمات بر طبق نرخ های مصوب اتحاده انجام می پذیرد.

نوین با شعب متعدد و نیروی متخصص و دوره دیده تعمیرات شما را به بهترین نحو انجام خواهد داد  کافیست با ما تماس بگیرید.

نمایندگی شعبه شمال تهران :  ۲۲۸۶۱۱۷۴

نمایندگی شعبه مرکزی: ۸۸۴۵۲۳۱۶

نمایندگی شعبه غرب تهران : ۴۴۳۷۶۲۱۰

نمایندگی شعبه شرق تهران: ۷۷۸۱۴۹۱۰

تعمیرات ساید بای ساید ویرپووبل، تعمیرات یخچال ویرپول، تعمیرات فریزر ویرپول، تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول، تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول، نمایندگی تعمیر ساید ویرپول ، نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول، نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول، نمایندگی تعمیر ظرفشویی ویرپول

تعمیر ساید و یخچال و لباسشویی ویرپول