ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک

جنرال الکتریک یکی از برند های محبوب در ایران که در زمینه تولید یخچال فریزر، ساید بای ساید و دیگر لوازم خانگی میباشد. در این مطلب میخواهیم به برخی از ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک که ممکن است هنگام استفاده با آن مواجه شوید بپردازیم.

1 ارور HRS

یکی از ارور های بسیار مهم یخچال های جنرال الکتریک ارور HRS میباشد. این ارور را زمانی میبینید که در برد یخچال مشکلی پیش آمده باشد. در صورت مشاهده این ارور سریعاً یخچال را از برق کشیده و با تکنسین های مربوطه تماس بگیرید.

2 ارور E2

زمانی که این ارور نمایش داده میشود مشکل در خازن های برد الکتریکی یخچال به وجود آمده است. در صورت بروز این ارور فوراً برق یخچال را قطع کنید.

3 ارور CC

این ارور به این معناست که یخچال به درستی کار نمیکند و دمای مناسب برای نگهداری مواد غذایی را ندارد. که البته ممکن است زیاد باز ماندن درب یخچال و یا خرابی لاستیک دور درب نیز باعث ایجاد این مشکل شود.

4 ارور CL

این ارور مربوط به یخساز یخچال فریزر میباشد. بدین معناست که یخساز به درستی کار نمیکند و مشکل دارد.

5 ارور DF

این ارور مربوط به نقص در سیستم دیفراست می باشد. که از علائم آن خنک نکردن یخچال میباشد.

6 ارور dE

این ارور به این معناست که در طی شبانه روز گذشته عمل یخ زدایی یا دیفراست انجام نگرفته و مشکلی در این سیستم به وجود آمده است.

7 ارور FF

زمانی این ارور نمایش داده میشود نشان دهنده این است که درب یخچال مدت زیادی باز بوده است و دمای یخچال با دمای تنظیم شده تفاوت دارد.

8 ارور PF

این ارور مربوط به مشکل جریان ورودی برق به یخچال است و بسیار جدی و مهم میباشد. توصیه میشود که برق یخچال را قطع کرده و با تعمیرکار مربوطه تماس بگیرید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال فریزر و یا ساید بای ساید خود با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تکنیسین های ما 24 ساعته و در تمام ایام هفته آماده خدمت رسانی میباشند.