ارورهای ساید بای ساید الجی مدل LMXS30776S

یکی از معروف ترین و پر مصرف ترین برندهای یخچال فریزر در ایران الجی میباشد. شرکت ال جی با تولید یخچال فریزر هایی با کیفیت یکی از برندهایی است. که بخش زیادی از بازار فروش یخچال ایران را در دست گرفته است. در این مطلب میخواهیم با ارورهای ساید بای ساید الجی مدل LMXS30776S که ممکن است. در هنگام استفاده آن را مشاهده کنید بپردازیم.

  1. ارور r در ساید بای ساید ال جی: این ارور مربوط به سنسور یخچال میباشد.
  2. ارور h در ساید بای ساید ال جی: این ارور مربوط به خرابی هیتر المنت و یا مدار برد میباشد.
  3. ارور a1 در ساید بای ساید ال جی: این ارور مربوط به معیوب بودن سنسور فریزر میباشد.
  4. ارور d در ساید بای ساید ال جی: این ارور نقص در سنسور دیفراست را نشان میدهد که احتمالا نیاز به تعویض داشته باشد.
  5. ارور a2 در ساید بای ساید ال جی: این ارور نشان دهنده این است سیستم دیفراست یخچال دچار مشکل شده است و باید سیم های ارتباطی بررسی شوند.
  1. ارور c در ساید بای ساید ال جی: این ارور زمانی نمایش داده میشود که در ارتباط بین برد الکترونیکی داخل یخچال و پنل آن مشکلی به وجود بیاید.
  2. ارور a3 در ساید بای ساید ال جی: این ارور زمانی نشان داده میشود که که المنت های سیستم دیفراست یخچال مشکل پیدا کرده باشد.

در این مطلب به برخی از ارور های این مدل ساید بای ساید ال جی پرداختیم. در صورت بروز ارور های دیگر در این مدل یخچال یا مدل های دیگر میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

شما میتوانید در قسمت وبلاگ سایت اطلاعات بیشتری درباره برند های دیگر یخچال فریزر و نحوه تعمیرات و عیب یابی آنها پیدا کنید.

مرکز تعمیرات یخچال نوین 24 ساعته و 7 روز هفته آماده خدمت رسانی میباشد.